Neden Bizi Tercih Etmelisiniz Neden Bizi Tercih Etmelisiniz; Müşterilerin isteklerine kulak veren, ayrıntılı analizler sonucunda yenilikçi çözümler ve yaklaşmlardan yararlanırsınız.
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz
İletişim 0536 580 37 57 / Mobil Görünüm
Sosyal İletişim Kanallarımız Atatürk Blv.45030 Keçiliköy OSB/Manisa Merkez/Manisa +90 212 212 35 17 Manisa Web Tasarım Logo

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz Neden Bizi Tercih Etmelisiniz; Müşterilerin isteklerine kulak veren, ayrıntılı analizler sonucunda yenilikçi çözümler ve yaklaşmlardan yararlanırsınız.
,  Ana Kategori : Hakkimizda,  Kategori :  Biz Kimiz  Tarih :  3.12.2018       Google Plus      
Atatürk Blv.45030 Keçiliköy OSB/Manisa Merkez/Manisa +90 212 212 35 17 Manisa Web Tasarım

Manisa Web Tasarım Logo

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz-Manisa Web Tasarım

Manisa Web Tasarım, çözüm ortağı Manisa Patent  12 yıldır Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları, Web Tasarım, Logo ve  Kurumsal Kimlik tasarımlarında binlerce şahıs ve firmalara hizmet veren  Etkin Patent' in iştirakleridir.

Peki Neden Manisa Web Tasarımı Tercih Etmelisiniz ?

Çünkü; Manisa Web Tasarım' ında içinde yer  aldığı, Ar-Ge ve İnovasyone önem veren, kendisi dahil danışmanlık  hizmeti verdiği binlerce şirkete paket proje üretme yeteneğine sahip,  her biri konusunda uzman deneyimli ekibi ve yine konusunda uzman onlarca  çözüm ortağından oluşan ekiplerden hizmet alma farkını yaşarsınız.

Çünkü; Müşterilerin isteklerine kulak veren, ayrıntılı analizler sonucunda yenilikçi çözümler ve yaklaşmlardan yararlanırsınız.

Çünkü;  Manisa Web Tasarım' ın önemli bir görev üstlendiği "Marka Şehir Manisa"  proje konseptine uygun, yenilikçi fikirlerle oluşturulan yeni şehir  markalar konseptine uygun yeni marka sahibi olma olanağına sahip  olacağınız gibi, şehir pazarlamanın olanaklarından da maksimum  yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

Çünkü; Manisa Web Tasarım ve Manisa Patent web sayfaları dahil "Marka Şehir" Proje kapsamında yer alan ve binlerce kullanıcıya erişim sağlayan şimdilik 100 civarındaki web sayfalarımızın referanslar  bölümünde yer alarak milyonlarca kullanıcıya ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Çünkü; halen proje aşamsında olan ve kısa süre içinde yayına verilecek dev e-emlak projesi kapsamında yayına verilecek 1.000 dolayında web sayfasının  altında yer alacak sayfalarda yer alacağınızdan tanınmış markaların  milyonlarca liraya yapamayacağı reklamlara ÜCRETSİZ erişim  sağlayacaksınız.

Çünkü; Halen proje aşamasında olan ve  yayına verildiği anda oldukça ses getirecek proje kapsamında ürün ve  hizmetlerinize çok kolay bir şekilde pazarlayabileceğiniz ve/veya  oldukça uygun koşullarda ürün veya hizmet temin edebileceğiniz, üstelik  Etkin Patent' in refere ettiği oldukça geniz bir pazara çok kolay erişim  sağlayacaksınız.

"Marka Şehir" Projesi, "E-Emlak" projesi ve "Pazar Network"  Projelerimiz bile yenilikçi, ayırt edici, katma değer üreten  gelecek  öngörüsü üzerine konumlandırılmış projle üretme yeteneğine sahip bu  kocaman aaileye güvenmenizi ve bizlere katılmaya davet ediyoruz.

Biz Kimiz

Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu
MUTLU MÜŞTERİLER
Markalarımızın tescili ve tüm patent işlerimizde çözüm ortağımız Etkin Patent ile çalışıyoruz. Bizden çok markalarımıza sahip çıktığını ve titizlikle takip ederek bizleri yönlendirdiklerini söyleyebilirim. Etkin Patent ile tanıştıktan sonra diğer rakip şirketlerinden ne kadar farklı olduklarını anladık. Bizim için en önemli farkları, amaçlarımızı gerçekleştirirken sadece bizim işimizi ifa eden değil aynı zamanda büyük resmi göstererek bize yolumuzda ışık tutan bir ortağa dönüşmeleridir. Bu kalite ile herkesin tanışmasını isterim


E-Bülten