Uzman Ekip Uzman Ekip;Manisa Patent ve iştiraki olduğumuz Etkin Patent ekibi ile marka, tasarım, patent vekilleri, avukatlar, tasarımcılar ,yazılımcılar,çözüm ortakları.
Uzman Ekip
İletişim 0536 580 37 57 / Mobil Görünüm
Sosyal İletişim Kanallarımız Atatürk Blv.45030 Keçiliköy OSB/Manisa Merkez/Manisa +90 212 212 35 17 Manisa Web Tasarım Logo

Uzman Ekip

Uzman Ekip Uzman Ekip;Manisa Patent ve iştiraki olduğumuz Etkin Patent ekibi ile marka, tasarım, patent vekilleri, avukatlar, tasarımcılar ,yazılımcılar,çözüm ortakları.
,  Ana Kategori : Hakkimizda,  Kategori :  Biz Kimiz  Tarih :  10.7.2017       Google Plus      
Atatürk Blv.45030 Keçiliköy OSB/Manisa Merkez/Manisa +90 212 212 35 17 Manisa Web Tasarım

Manisa Web Tasarım Logo

Uzman Ekip-Manisa Web Tasarım

Manisa Web Tasarım ekibinde  her biri kendi alanlarında uzman ve deneyimli marka, tasarım ve patent  vekilleri; avukatlar, tasarımcılar, yazılımcılar, danışmanlar ve çözüm  ortaklarından oluşmaktadır.


Dolayısıyla yapılan tasarımlar, kullanılan marka ve logolar, özgün ve  ayırt edici olduğundan istenildiği takdirde adınıza tescil edilerek yasal koruma sağlanabilmektedir. Ayrıca tescil istenmese dahi bir başka  marka, tasarım ve logoya benzerlik gerekçesiyle üçüncü taraflarca olası  herhangi bir hukuki yaptırıma maruz kalmaz, maddi ve manevi  kayıplarından korunursunuz.


Dahası sadece proje kapsamında değil, markalaşma konusunda da ekibimiz  tarafından ücretsiz danışmanlık hizmeti verilerek projenin katma değer  sağlanmasına olanak tanınmıştır.

Biz Kimiz

Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu
MUTLU MÜŞTERİLER
Markalarımızın tescili ve tüm patent işlerimizde çözüm ortağımız Etkin Patent ile çalışıyoruz. Bizden çok markalarımıza sahip çıktığını ve titizlikle takip ederek bizleri yönlendirdiklerini söyleyebilirim. Etkin Patent ile tanıştıktan sonra diğer rakip şirketlerinden ne kadar farklı olduklarını anladık. Bizim için en önemli farkları, amaçlarımızı gerçekleştirirken sadece bizim işimizi ifa eden değil aynı zamanda büyük resmi göstererek bize yolumuzda ışık tutan bir ortağa dönüşmeleridir. Bu kalite ile herkesin tanışmasını isterim


E-Bülten